Antypodsłuch

Poprzez zastosowanie odpowiednich mierników staramy się wykrywać wszelkiego rodzaju podsłuchy, które mogą być zainstalowane zarówno w pomieszczeniu jak i w kalkulatorze, telefonie komórkowym czy linii telefonicznej.

Nadajnik podsłuchowy przekazuje sygnał na odpowiedniej częstotliwości do odbiornika. Urządzenia antypodsłuchowe wychwytują ten sygnał, doprowadzając do miejsca założenia podsłuchu.

Ktoś wie o Twoich planach, zamierzeniach, problemach? Jesteś zaskoczony? Może jesteś podsłuchiwany w swoim własnym mieszkaniu? Może konkurencja, chcąc zyskać przewagę, chce wiedzieć o Twoich możliwościach biznesowych i założyła Ci podsłuch w biurze. A może dokonał tego pracownik, żeby mieć „haka” na pracodawcę.Może podejrzliwy partner życiowy założył Ci do telefonu spyphone, czyli program szpiegowski wgrywany do telefonu. A wtedy ktoś będzie słyszał Twoje rozmowy.

Może Twój komputer ma zamontowane szpiegowskie oprogramowanie? Ktoś pozna Twoje hasła, kody numery kart kredytowych itd. Program taki zapisuje całą treść którą piszesz na klawiaturze i może przesyłać na wskazanego e-maila. Może też robić skany obrazu na monitorze robione co kilka sekundA może ktoś podpiął Ci do samochodu GPS? Wie gdzie jesteś ale może też słyszeć rozmowę, dzwoniąc na numer GSM włożony do GPS.

Poprzez zastosowanie odpowiednich mierników staramy się wykrywać wszelkiego rodzaju podsłuchy, które mogą być zainstalowane zarówno w pomieszczeniu jak i w komputerze, kalkulatorze, telefonie komórkowym, samochodzie czy linii telefonicznej. Odpowiedni sprzęt i doświadczenie potrafią sprawdzić czy wasze podejrzenia są słuszneWyniki takich badań mogą przyczynić się do  uniknięcia wielu problemów.

Zadzwoń teraz !

501 184 184 (24h)

Firma Confidence
(ul. Szlak 65, Kraków 31-153)
ul. Bajeczna 18, Kraków 31-566
Tel: +48 (12) 311 81 75

Prywatny Detektyw
biuro@confidence.pl