Rozwody

30 maja 2011 in Detektywistyka

Tak jak Państwo mogliście się zapoznać na stronie głównej, Agencja Detektywistyczna Confidence posiada duże doświadczenie w zakresie swoich usług zarówno dla osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Poniżej są zamieszczone przykłady różnych zleceń, które tylko w niewielkim stopniu odzwierciedlają zakres naszych działań.

Efekty naszych działań są wykorzystywane w sądach. Mogą także pomóc przy negocjacjach warunków rozwodu jeszcze przed złożeniem pozwu. Partner, widząc materiał dowodowy jest bardziej skłonny do ustępstw majątkowych, czy też do ustępstw w kontaktach z  dziećmi, czy też w wysokości alimentów.

Przykłady wykonywanych zleceń:

Przykład 1. Mężczyzna zaczął ostatnio się odchudzać, uczęszcza na siłownię, wychodzi z domu pachnący. W sytuacjach intymnych także zachowuje się inaczej niż przez wiele lat. Kobieta ma podejrzenia zdrady. Detektyw potwierdza te podejrzenia, przyczyną zachowań jest inna kobieta

Przykład 2. Kobieta ma romans, nie wraca często na noc. Jest pewna siebie, w sądzie w trakcie spraw rozwodowych udaje osobę uczciwą. Okazało się że pewność kobiety wynikała ze sposobu jazdy samochodem na randkę. Za każdym razem wjeżdżała na stację benzynową, przejeżdżała powoli przez stację obserwując w lusterkach, co się dzieje z tyłu, i wyjeżdżała. Jeżeli ktoś wjechał na stację i nie podjechał pod dystrybutor to podejrzewała że może być obserwowana.

Przykład 3. Małżeństwo zrobiło zakład, kto znajdzie bardziej atrakcyjnego partnera „na boku”. Mąż zaczął się pojawiać z atrakcyjną kobietą. Żona poprosiła aby sprawdzić, czy to faktycznie nowa dziewczyna męża, czy też mąż płaci kobiecie aby wygrać zakład.

Przykład 4. Mężczyzna twierdzi narzeczonej, że z powodu zasad, przed ślubem nie może dokonać aktu sexualnego. Po ślubie dalej unikał pójścia do łóżka. Okazało się, że nie interesowały go kobiety a oszukał żonę aby ukryć swoją orientację.

Przykład 5. W małżeństwie dochodzi do przemocy domowej. Dodatkowo mąż jest „lekkoduchem”, zadłuża wspólny biznes, jest nieodpowiedzialny. W pewnym momencie kobieta pozostaje bez środków do życia. Detektyw zbiera materiał dowodowy. Dochodzi do rozwodu z winy męża.

Agencja współpracuje z mec. Martą Pendzej prowadzącą  Kancelarię Adwokacką zajmującą się w głównej mierze prowadzeniem spraw o rozwód.

Strona WWW: http://www.kancelaria-krakow.com/

Tags: ,

30 maja 2011 Detektywistyka

Zadzwoń teraz !

501 184 184 (24h)

Firma Confidence
(ul. Szlak 65, Kraków 31-153)
ul. Bajeczna 18, Kraków 31-566
Tel: +48 (12) 311 81 75

Prywatny Detektyw
biuro@confidence.pl