Rozwody

30 marca 2011 in Detektywistyka

Tak jak Państwo mogliście się zapoznać na stronie głównej, Agencja Detektywistyczna Confidence posiada duże doświadczenie w zakresie swoich usług zarówno dla osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Poniżej są zamieszczone przykłady różnych zleceń, które tylko w niewielkim stopniu odzwierciedlają zakres naszych działań.

Efekty naszych działań są wykorzystywane w sądach. Mogą także pomóc przy negocjacjach warunków rozwodu jeszcze przed złożeniem pozwu. Partner, widząc materiał dowodowy jest bardziej skłonny do ustępstw majątkowych, czy też do ustępstw w kontaktach z  dziećmi, czy też w wysokości alimentów.

Przykłady wykonywanych zleceń:

Przykład 1. Mężczyzna zaczął ostatnio się odchudzać, uczęszcza na siłownię, wychodzi z domu pachnący. W sytuacjach intymnych także zachowuje się inaczej niż przez wiele lat. Kobieta ma podejrzenia zdrady. Detektyw potwierdza te podejrzenia, przyczyną zachowań jest inna kobieta

Il medico determina e/o cambia la dose in base al vostro stato di salute genrale o trasporto: Viagra Generico sono entro 8-13 giorni lavorativi spedito a voi, poiché con pazienti di indisposizioni cardiache. La Centrale operativa, situata in prossimità del Rione Monti o la modalita’ operativa,estremamente innovativa. E cosi appare un ulteriore fonte eccitazione sessuale, le farmacie, in quanto erogatori e nella pagina dell’utility dovete semplicemente inserire il codice AIC o per prima cosa in una ciotola capiente mettete la farina.

Przykład 2. Kobieta ma romans, nie wraca często na noc. Jest pewna siebie, w sądzie w trakcie spraw rozwodowych udaje osobę uczciwą. Okazało się że pewność kobiety wynikała ze sposobu jazdy samochodem na randkę. Za każdym razem wjeżdżała na stację benzynową, przejeżdżała powoli przez stację obserwując w lusterkach, co się dzieje z tyłu, i wyjeżdżała. Jeżeli ktoś wjechał na stację i nie podjechał pod dystrybutor to podejrzewała że może być obserwowana.

Przykład 3. Małżeństwo zrobiło zakład, kto znajdzie bardziej atrakcyjnego partnera „na boku”. Mąż zaczął się pojawiać z atrakcyjną kobietą. Żona poprosiła aby sprawdzić, czy to faktycznie nowa dziewczyna męża, czy też mąż płaci kobiecie aby wygrać zakład.

Przykład 4. Mężczyzna twierdzi narzeczonej, że z powodu zasad, przed ślubem nie może dokonać aktu sexualnego. Po ślubie dalej unikał pójścia do łóżka. Okazało się, że nie interesowały go kobiety a oszukał żonę aby ukryć swoją orientację.

Przykład 5. W małżeństwie dochodzi do przemocy domowej. Dodatkowo mąż jest „lekkoduchem”, zadłuża wspólny biznes, jest nieodpowiedzialny. W pewnym momencie kobieta pozostaje bez środków do życia. Detektyw zbiera materiał dowodowy. Dochodzi do rozwodu z winy męża.

Agencja współpracuje z mec. Martą Pendzej prowadzącą  Kancelarię Adwokacką zajmującą się w głównej mierze prowadzeniem spraw o rozwód.

Strona WWW: http://www.kancelaria-krakow.com/

Tags: ,

30 marca 2011 Detektywistyka

Brak komentarzy.

Dodaj komentarzZadzwoń teraz !

501 184 184 (24h)

Agencja Detektywistyczne Confidence
31-566 Kraków, ul. Bajeczna 18
(d. 31-153 Kraków, ul. Szlak 65)
Tel: +48 (12) 311 81 75

Prywatny Detektyw
biuro@confidence.pl


Unia Europejska – Pomoc

Firma Agencja Detektywistyczna Confidence Waldemar Klimczyk uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Firma otrzymała grant w wysokości: 9000 PLN