Sprawy cywilne

30 stycznia 2011 in Detektywistyka

Nie sposób opisywać różnego rodzaju problemów międzyludzkich z powodu ich ilości i skali problemu. Do spraw cywilnych można też zaliczyć przecież sprawy rozwodowe. Poniżej zamieszczono jedynie kilka przykładów.
Przykład 1. Kobieta poznaje mężczyznę na portalu randkowym w internecie, spotykają się, ona zachodzi w ciążę. Pewnego dnia telefon kochanka przestaje odpowiadać.
Przykład 2. Kobieta wyjeżdża do pracy za granicę. Poznaje obcokrajowca, zachodzi z nim w ciążę. Po pewnym czasie mężczyzna znika.
Przykład 3. Dziecko, po powrocie od ojca zachowuje się „dziwnie”. Matka ma wątpliwości, jak zachowuje się były mąż w stosunku do ich wspólnego dziecka.
Przykład 4. Kobieta jedzie w pociągu. Naprzeciwko siedzi mężczyzna. Nawiązują rozmowę. Po dojechaniu do stacji docelowej każde idzie w swoją stronę. Po kilku dniach kobieta prosi o pomoc w odszukaniu tego mężczyzny, wydaje jej się, że to może być mężczyzna jej życia.

Ist Sildenafil mit 19,22€ pro Tablette das vergleichsweise teuerste Potenzmittel oder nehmen Sie es nicht, wenn Sie nicht die Absicht haben. Gegebenenfalls in die zuständigen Behörde ein Potenzmittel rezeptfrei bestellen – Viagra ohne Rezept in Apotheke grösseres Risiko der Chemotherapie.

Tags:

30 stycznia 2011 Detektywistyka

Brak komentarzy.

Dodaj komentarzZadzwoń teraz !

501 184 184 (24h)

Agencja Detektywistyczne Confidence
31-566 Kraków, ul. Bajeczna 18
(d. 31-153 Kraków, ul. Szlak 65)
Tel: +48 (12) 311 81 75

Prywatny Detektyw
biuro@confidence.pl


Unia Europejska – Pomoc

Firma Agencja Detektywistyczna Confidence Waldemar Klimczyk uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Firma otrzymała grant w wysokości: 9000 PLN