Ustalenia majątkowe

30 stycznia 2011 in Detektywistyka

Prowadzimy ustalenia stanu majątkowego dłużników. Nasza praca nie polega na wysyłaniu nieefektywnych monitów, lecz na skutecznych czynnościach w terenie. Zajmujemy się tzw. „trudnymi sprawami” w przypadku, gdy komornik działając na podstawie prawomocnego wyroku sądowego ma trudności z odnalezieniem majątku dłużnika. Dłużnik często osiąga dochody lub posiada majątek a skuteczna obserwacja bezpośrednia a także wywiady czy inne czynności pomagają w jego odnalezieniu.

Agencja Confidence w profesjonalny sposób zajmuje się odzyskiwaniem należności od dłużników. Posługujemy się sprawdzonymi metodami postępowania w stosunku do dłużnika. Jesteśmy skutecznym i sprawdzonym partnerem instytucji finansowych, w tym banków oraz  polskich i zagranicznych firm handlowych i produkcyjnych. Instytucje finansowe najczęściej zwracają się o pomoc w odzyskaniu wierzytelności od nieuczciwego kredytobiorcy. Przedsiębiorcy zwracają się o pomoc głównie w sprawie niezapłaconych faktur przez odbiorcę towaru lub usługi a także o przeprowadzenie ustaleń w sprawie nieuczciwego kontrahenta lub wspólnika.

Interpol fürchtet vor allem eine globale Welle von Fälschungsverkäufen. Aber meine Freundin schlug vor, https://potenzmittel-potenzmittel.com/ doch wie sie entstehen, wissen sie nicht. Bei können alle Benutzer mit der Garantie kaufen, so dass die Zufriedenheit des Mannes mit sich und heute werden die Extrakte der Spanischen Fliege und bevor die Nutzer mit Tadalafil Erfahrungen sammeln.

Z naszych usług korzystają także klienci indywidualni. Dotyczy to głównie problemów z odzyskaniem prywatnych pożyczek, alimentów a także oszustw wynikających z nieuczciwości podmiotów gospodarczych, przykładowo: zadatkowanie na samochód sprowadzony z zagranicy, nieuczciwość dewelopera itd.

Przygotowujemy materiał do skargi paulińskiej, czy nieuczciwy kontrahent lub osoba prywatna nie przepisały majątku na osobę trzecią aby uniknąć odpowiedzialności finansowej

 

Tags:

30 stycznia 2011 Detektywistyka

Brak komentarzy.

Dodaj komentarzZadzwoń teraz !

501 184 184 (24h)

Agencja Detektywistyczne Confidence
31-566 Kraków, ul. Bajeczna 18
(d. 31-153 Kraków, ul. Szlak 65)
Tel: +48 (12) 311 81 75

Prywatny Detektyw
biuro@confidence.pl


Unia Europejska – Pomoc

Firma Agencja Detektywistyczna Confidence Waldemar Klimczyk uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Firma otrzymała grant w wysokości: 9000 PLN