Ustalenia majątkowe

30 maja 2011 in Detektywistyka

Prowadzimy ustalenia stanu majątkowego dłużników. Nasza praca nie polega na wysyłaniu nieefektywnych monitów, lecz na skutecznych czynnościach w terenie. Zajmujemy się tzw. „trudnymi sprawami” w przypadku, gdy komornik działając na podstawie prawomocnego wyroku sądowego ma trudności z odnalezieniem majątku dłużnika. Dłużnik często osiąga dochody lub posiada majątek a skuteczna obserwacja bezpośrednia a także wywiady czy inne czynności pomagają w jego odnalezieniu.

Agencja Confidence w profesjonalny sposób zajmuje się odzyskiwaniem należności od dłużników. Posługujemy się sprawdzonymi metodami postępowania w stosunku do dłużnika. Jesteśmy skutecznym i sprawdzonym partnerem instytucji finansowych, w tym banków oraz  polskich i zagranicznych firm handlowych i produkcyjnych. Instytucje finansowe najczęściej zwracają się o pomoc w odzyskaniu wierzytelności od nieuczciwego kredytobiorcy. Przedsiębiorcy zwracają się o pomoc głównie w sprawie niezapłaconych faktur przez odbiorcę towaru lub usługi a także o przeprowadzenie ustaleń w sprawie nieuczciwego kontrahenta lub wspólnika.

Z naszych usług korzystają także klienci indywidualni. Dotyczy to głównie problemów z odzyskaniem prywatnych pożyczek, alimentów a także oszustw wynikających z nieuczciwości podmiotów gospodarczych, przykładowo: zadatkowanie na samochód sprowadzony z zagranicy, nieuczciwość dewelopera itd.

Przygotowujemy materiał do skargi paulińskiej, czy nieuczciwy kontrahent lub osoba prywatna nie przepisały majątku na osobę trzecią aby uniknąć odpowiedzialności finansowej

 

Tags:

30 maja 2011 Detektywistyka

Zadzwoń teraz !

501 184 184 (24h)

Firma Confidence
(ul. Szlak 65, Kraków 31-153)
ul. Bajeczna 18, Kraków 31-566
Tel: +48 (12) 311 81 75

Prywatny Detektyw
biuro@confidence.pl