Windykacja

Windykacja

Agencja Detektywistyczna Confidence rozpoczyna natychmiast po podpisaniu umowy z klientem stałe i bezpośrednie negocjacje z dłużnikiem.Prowadzimy ustalenia stanu majątkowego dłużników. Nasza praca nie polega na wysyłaniu nieefektywnych monitów, lecz na skutecznych czynnościach w terenie.

Zajmujemy się tzw. „trudnymi sprawami” w przypadku, gdy komornik działając na podstawie prawomocnego wyroku sądowego ma trudności z odnalezieniem majątku dłużnika. Dłużnik często osiąga dochody lub posiada majątek a skuteczna obserwacja bezpośrednia a także wywiady czy inne czynności pomagają w jego odnalezieniu.

Agencja Confidence w profesjonalny sposób zajmuje się odzyskiwaniem należności od dłużników. Posługujemy się sprawdzonymi metodami postępowania w stosunku do dłużnika. Jesteśmy skutecznym i sprawdzonym partnerem instytucji finansowych, w tym banków oraz  polskich i zagranicznych firm handlowych i produkcyjnych. Instytucje finansowe najczęściej zwracają się o pomoc w odzyskaniu wierzytelności od nieuczciwego kredytobiorcy.

Przedsiębiorcy zwracają się o pomoc głównie w sprawie niezapłaconych faktur przez odbiorcę towaru lub usługi a także o przeprowadzenie ustaleń w sprawie nieuczciwego kontrahenta lub wspólnika. Z naszych usług korzystają także klienci indywidualni. Dotyczy to głównie problemów z odzyskaniem prywatnych pożyczek, alimentów a także oszustw wynikających z nieuczciwości podmiotów gospodarczych, przykładowo: zadatkowanie na samochód sprowadzony z zagranicy, nieuczciwość dewelopera itd.
Przygotowujemy materiał do skargi pauliańskiej, czy nieuczciwy kontrahent lub osoba prywatna nie przepisały majątku na osobę trzecią aby uniknąć odpowiedzialności finansowej.

Nie zwlekaj, w przypadku problemu z odzyskaniem Twoich środków dzwoń. Podejmujemy działania na dwa różne sposoby w zależności od sytuacji:

Pierwszy sposób:
Rozpoczynamy natychmiast stałe i bezpośrednie negocjacje z dłużnikiem.

Drugi sposób:
Kierujemy sprawę do współpracującego adwokata, specjalisty w danej dziedzinie, który najczęściej kieruje sprawę na drogę postępowania sądowego.

Prowadzenie procesu sądowego o odzyskanie długu może się wiązać z wysoką opłatą sądową. Wcześniejsze ustalenie majątku dłużnika pozwoli na podjęcie prawidłowej decyzji o podjęciu lub nie działań prawnych.

Prowadzimy również ustalenia stanu majątkowego dłużników (m.in. poprzez skuteczne obserwacje i wywiady) w przypadku, gdy komornik działając na podstawie prawomocnego wyroku sądowego ma trudności z odnalezieniem majątku dłużnika.

 

Zadzwoń teraz !

501 184 184 (24h)

Firma Confidence
(ul. Szlak 65, Kraków 31-153)
ul. Bajeczna 18, Kraków 31-566
Tel: +48 (12) 311 81 75

Prywatny Detektyw
biuro@confidence.pl