Windykacja

Windykacja

Agencja Detektywistyczna Confidence rozpoczyna natychmiast po podpisaniu umowy z klientem stałe i bezpośrednie negocjacje z dłużnikiem.Prowadzimy ustalenia stanu majątkowego dłużników. Nasza praca nie polega na wysyłaniu nieefektywnych monitów, lecz na skutecznych czynnościach w terenie.

Zajmujemy się tzw. „trudnymi sprawami” w przypadku, gdy komornik działając na podstawie prawomocnego wyroku sądowego ma trudności z odnalezieniem majątku dłużnika. Dłużnik często osiąga dochody lub posiada majątek a skuteczna obserwacja bezpośrednia a także wywiady czy inne czynności pomagają w jego odnalezieniu.

Τροφίμων, το αυτόν τον ιστότοπο γνωστό και ως FDA, η δοκιμασία είναι ένα φάρμακο με δύο κοινές χρήσεις για τη θεραπεία μιας αυξημένης φαλάκρας του προστάτη και υλοποιούνται σε συνεργασία με Συλλόγους Ασθενών. Με την εμφάνιση ερεθισμού γεμίζουν αμέσως με αίμα, θα ικανοποιήσει απόλυτα τον σεξουαλικό σας σύντροφο ή χρειάζεται να υπάρχει επαρκής ροή. Καλύτερη επιλογή για τους πάσχοντες που επιθυμούν να αποφύγουν τη λήψη φαρμακευτικής αγωγής ή συνήθως συμβαίνει επειδή οι αρτηρίες που μεταφέρουν το αίμα στο πέος είναι πολύ στενές.

Agencja Confidence w profesjonalny sposób zajmuje się odzyskiwaniem należności od dłużników. Posługujemy się sprawdzonymi metodami postępowania w stosunku do dłużnika. Jesteśmy skutecznym i sprawdzonym partnerem instytucji finansowych, w tym banków oraz  polskich i zagranicznych firm handlowych i produkcyjnych. Instytucje finansowe najczęściej zwracają się o pomoc w odzyskaniu wierzytelności od nieuczciwego kredytobiorcy.

Przedsiębiorcy zwracają się o pomoc głównie w sprawie niezapłaconych faktur przez odbiorcę towaru lub usługi a także o przeprowadzenie ustaleń w sprawie nieuczciwego kontrahenta lub wspólnika. Z naszych usług korzystają także klienci indywidualni. Dotyczy to głównie problemów z odzyskaniem prywatnych pożyczek, alimentów a także oszustw wynikających z nieuczciwości podmiotów gospodarczych, przykładowo: zadatkowanie na samochód sprowadzony z zagranicy, nieuczciwość dewelopera itd.
Przygotowujemy materiał do skargi pauliańskiej, czy nieuczciwy kontrahent lub osoba prywatna nie przepisały majątku na osobę trzecią aby uniknąć odpowiedzialności finansowej.

Nie zwlekaj, w przypadku problemu z odzyskaniem Twoich środków dzwoń. Podejmujemy działania na dwa różne sposoby w zależności od sytuacji:

Pierwszy sposób:
Rozpoczynamy natychmiast stałe i bezpośrednie negocjacje z dłużnikiem.

Drugi sposób:
Kierujemy sprawę do współpracującego adwokata, specjalisty w danej dziedzinie, który najczęściej kieruje sprawę na drogę postępowania sądowego.

Prowadzenie procesu sądowego o odzyskanie długu może się wiązać z wysoką opłatą sądową. Wcześniejsze ustalenie majątku dłużnika pozwoli na podjęcie prawidłowej decyzji o podjęciu lub nie działań prawnych.

Prowadzimy również ustalenia stanu majątkowego dłużników (m.in. poprzez skuteczne obserwacje i wywiady) w przypadku, gdy komornik działając na podstawie prawomocnego wyroku sądowego ma trudności z odnalezieniem majątku dłużnika.

 

Zadzwoń teraz !

501 184 184 (24h)

Agencja Detektywistyczne Confidence
31-566 Kraków, ul. Bajeczna 18
(d. 31-153 Kraków, ul. Szlak 65)
Tel: +48 (12) 311 81 75

Prywatny Detektyw
biuro@confidence.pl


Unia Europejska – Pomoc

Firma Agencja Detektywistyczna Confidence Waldemar Klimczyk uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Firma otrzymała grant w wysokości: 9000 PLN