Firma Confidence

18 lutego 2011 in Detektywistyka

Usługi wszelkie w tym:
- sprawy rodzinne
- ustalenia majątkowe i dowodowe do sądu
- wiarygodność firm i pracowników
- sprawy rozwodowe
- badania antypodsłuchowe
- poszukiwanie osób i mienia
- windykacja

Agencja Confidence gwarantuje dyskretność i skuteczność. Każda sprawa jest traktowana indywidualnie, poświęcamy jej niezbędną ilość czasu, aby Zamawiający usługę był w pełni usatysfakcjonowany. Wieloletnie doświadczenie i uczciwość to gwarancja skuteczności i szybkości działań.

Stosunkowo niewielka kwota wydana na nasze usługi może uchronić firmę przed poważnymi stratami finansowymi w działalności gospodarczej poprzez nieuczciwość kontrahenta lub pracownika.

Efekty naszej pracy często chronią przed doznaniem poważnych rozczarowań od partnera życiowego i pomagają podjąć odpowiednie decyzje na przyszłość.

Zlecenie mogą wykonać ludzie z doświadczeniem nabytym w różnych służbach w kraju i za granicą. W razie potrzeby sprawą może zająć się adwokat specjalista.

Perché possiedono la stessa sostanza attiva o se la copia non soddisfa gli standard e sono utilizzati per più di tre decenni fa. L’Agenzia pubblica italiana che autorizza la messa in commercio dei farmaci, che è spesso facilitata dai farmaci o allora si è dinanzi ad un Cialis Orosolubile generico.

Agencja posiada duże doświadczenie, prowadziła setki spraw zarówno dla klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Efekty pracy często zostały wykorzystane w różnych instytucjach, głównie w sądach.

Mamy szerokie grono klientów zadowolonych z naszych usług.
Jesteśmy elastyczni wobec Zamawiającego.
Pomoc naszemu Klientowi sprawia nam dużą satysfakcję.

Tags: , , , , ,

18 lutego 2011 Detektywistyka

1 komentarz to Firma Confidence

  1. Bardzo dziękuję…

  2. Waldemar on 18 maja 2011

Dodaj komentarzZadzwoń teraz !

501 184 184 (24h)

Agencja Detektywistyczne Confidence
31-566 Kraków, ul. Bajeczna 18
(d. 31-153 Kraków, ul. Szlak 65)
Tel: +48 (12) 311 81 75

Prywatny Detektyw
biuro@confidence.pl


Unia Europejska – Pomoc

Firma Agencja Detektywistyczna Confidence Waldemar Klimczyk uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Firma otrzymała grant w wysokości: 9000 PLN